UNITEL

Współpraca B2B

Jako jeden z największych dystrybutorów sprzętu telekomunikacyjnego firmy Slican i partner firmy Platan zapraszamy do współpracy firmy instalacyjne.

Korzyści płynące ze współpracy z nami:

  1. Atrakcyjny system rabatów.
  2. Posiadamy w stałej ofercie wszystkie centrale telefoniczne, większość sprzętu dostępna jest „od ręki”. Dodatkowo posiadamy bogate zaplecze części serwisowych do central już nieprodukowanych.
  3. Nasz wysoko wykwalifikowany dział techniczny służy wsparciem w trakcie instalacji i modernizacji zakupionych central.
  4. Zakupione w naszej firmie centrale zostają złożone, przetestowane i wstępnie skonfigurowane. Istnieje możliwość przygotowania centrali zgodnie z wymaganiami klienta jak również późniejszej zdalnej zmiany konfiguracji.
  5. Początkującym instalatorom proponujemy szkolenia zakończone certyfikatem wystawionym przez firmę Slican (Przykładowa agenda szkolenia).
  6. Bezpłatny dostęp do naszej strefy serwisowej, a w niej aktualne cenniki, oprogramowanie i materiały reklamowe (przy dłuższej współpracy utworzenie konta w strefie serwisowej firmy Slican i Platan).